Zalety elewacji wentylowanej:

Dlaczego warto wybrać elewację wentylowaną?
Elewacja wentylowana sprawdza się wszędzie tam, gdzie panują trudne warunki, gdzie wilgotność powietrza jest duża, a budynki narażone są na działanie opadów, silnego wiatru i promieni słonecznych. Dzięki zastosowaniu szczeliny izolacyjnej pomiędzy warstwą ocieplenia budynku, a warstwą zewnętrzną, fasady wentylowane oferowane przez firmę ECOFASADA zapewniają najwyższy komfort mieszkania.

Chronią budynki przed wilgocią, działaniem promieni słonecznych i wiatru.

Szczelina wentylacyjna stanowi dodatkową izolację budynku.

Swobodny obieg powietrza między ścianą a elewacją zapewnia wysoki komfort.

Mogą być stosowane bez względu na formę i konstrukcję architektoniczną budynku.

Wsparcie na każdym etapie inwestycji

Wieloletnie doświadczenie i dziesiątki wykonanych realizacji pozwalają firmie ECOFASADA dbać o komfort swoich klientów i tworzyć elewacje wentylowane i systemy elewacyjne zgodnie z najwyższymi standardami. Doświadczeni specjaliści zapewniają kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji – od projektowania poprzez dobór niezbędnych materiałów, aż po sam proces realizacji.

Projektujemy elewacje wentylowane dla Ciebie.
Doradzamy wybór optymalnych materiałów i sposobu montażu.
Wykonujemy fasady wentylowane w sposób profesjonalny i kompleksowy.

Zapewniamy kompleksową obsługę

Projektowanie

projektowanie

Montaż

montaż

Wsparcie

wsparcie

Planowanie

planowanie

Nasi partnerzy

ECOFASADA Sp. z o.o.
ul. Kołobrzeska 52K/21
05-510 Konstancin-Jeziorna

 +48 22 300 07 30
 +48 532 900 001
 biuro@ecofasada.pl

 Facebook Ecofasada

fasady wentylowane

Wojciech Jerzy Kida

Prezes Zarządu, Dyrektor Techniczny

w.kida@ecofasada.pl
tel. 532 900 001

fasady wentylowane

Aneta Kida

Członek Zarządu, Dyrektor Biura

Finanse i Księgowość
a.kida@ecofasada.pl
tel. 696 485 225

fasady wentylowane

Łukasz Lis

Z-ca Dyrektora Technicznego

l.lis@ecofasada.pl
tel. 570 285 000

fasady wentylowane

Wojciech Mac

Kierownik Sprzedaży

w.mac@ecofasada.pl
tel. 532 490 000

fasady wentylowane

Krzysztof Midura

Inżynier Budowy

k.midura@ecofasada.pl
tel. 532 900 002

fasady wentylowane

Rafał Szywała

Magazyn

magazyn@ecofasada.pl
tel. 532 900 005