Systemy mocowań

Firma ECOFASADA oferuje klientom bogatą ofertę fasad wentylowanych. Każda nasza podkonstrukcja aluminiowa charakteryzuje się trwałością wykonawstwa i nowoczesnymi technikami zamocowań. Firma ECOFASADA oferuje kompleksowe wykonawstwo projektów, dobór odpowiednich materiałów oraz profesjonalny montaż wszystkich elementów elewacji typu HPL (FunderMax, RockPanel) Włókno-Cement (Equitone) oraz innych.

Systemowa podkonstrukcja oraz akcesoria dostępne w ofercie firmy ECOFASADA to:

  • konsole przesuwne i stałe,
  • przedłużki konsol,
  • profile: L, T, OMEGA,
  • podkładki,
  • specjalistyczne klamry,
  • wkręty samowiercące oraz nity.

Oraz wszystkie produkty by wykonać elewacje wentylowane.

Najlepsze produkty od ECOFASADA

Nowoczesne i różnorodne realizacje projektów firmy ECOFASADA to potwierdzenie tego, że w ofercie znajduje się możliwie szeroki wybór podkonstrukcji aluminiowych, co otwiera przed architektami szerokie pole możliwości. Potwierdzeniem tego jest rekomendacja naszej podkonstrukcji czołowych producentów płyt : Equitone (Włókno-Cement) oraz Fundermax (HPL)

Konsole aluminiowe przesuwne występują w rozmiarach: długość od 60 do 300 mm, szerokość 70 mm oraz grubość 3, 4 lub 5 mm. Konsole stałe to szerokość 140 mm przy długości od 60 do 300 mm oraz grubości 3, 4 lub 5 mm. Szczegółowe parametry przedstawiono w tabeli razem z kodami produktów. Ułatwia to planowanie projektów. Wśród akcesoriów znajdują się podkładki – zarówno do konsol przesuwnych jak i stałych. Produkty tworzą całościową, uzupełniającą się propozycję.