Elewacje i Fasady Wentylowane

Wyobraź sobie dom, w którym panuje idealna harmonia i każdy element – od fundamentów aż po szczyt dachu został przemyślany i zaplanowany tak, aby jak najlepiej spełniać swoje zadania w każdych warunkach. Takie budynki już powstają, a ECOFASADA każdego dnia ma w tym swój udział, oferując profesjonalne systemy elewacyjne. Firma tworzy fasady wentylowane, z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu mieszkańcom i użytkownikom budynków. Wykorzystując niezwykły potencjał, jaki dają współczesne technologie, dostarczamy profesjonalne rozwiązania w dziedzinie elewacji.

Detale

Elewacje wentylowane – sztuka w prostocie!

Nowoczesna elewacja łączy w sobie doskonałe walory użytkowe i atrakcyjny wygląd – systemy elewacyjne muszą być trwałe i estetyczne. Niczym nieograniczona fantazja projektanta pozwala tworzyć niepowtarzalne kompozycje architektoniczne. Pomagamy urzeczywistnić wizje, tworząc fasady wentylowane najwyższej jakości.

ECOFASADA to zespół specjalistów z praktyką nabytą podczas wieloletniej aktywności w branży. Służymy pomocą i doświadczeniem w realizacji oraz wykonawstwie fasad wentylowanych. Elewacje wentylowane nie mają przed nami żadnych tajemnic, co potwierdzają realizacje gotowych budynków z wykorzystaniem naszych produktów na produktach Equitone oraz Fundermax.

Oferujemy pomoc techniczną już na początkowym etapie projektu. Zapewniamy wsparcie w fazie tworzenia koncepcji projektowej, opracowanie dokumentacji technicznej oraz profesjonalny montaż i obsługę zlecenia. Począwszy od etapu projektu gwarantujemy dobór optymalnych rozwiązań technicznych i materiałów, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań i potrzeb naszego zleceniodawcy. Elewacja wentylowana jest dopasowana do potrzeb konkretnego klienta oraz budynku.

Jako dystrybutor podkonstrukcji jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej klasy systemową podkonstrukcję aluminiową wykonaną według europejskich standardów przy użyciu europejskich surowców. Produkty zostały pozytywnie zaopiniowane i posiadają rekomendację europejskich producentów okładzin elewacyjnych. Każda fasada wentylowana spełnia najwyższe normy i gwarantuje trwałość, wytrzymałość oraz proste utrzymanie w nienaruszonym stanie przez długi czas co potwierdza rekomendacja podkonstrukcji do płyt HPL typu Fundermax czy włókno-cement Equitone.

Płyty elewacyjne badania

Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą:

  • Projektowanie (dokumentacja techniczna wykonawcza i podwykonawcza, rysunki warsztatowe i montażowe, opracowanie i rozrysowanie charakterystycznych detali konstrukcyjnych elewacji),
  • Dobór materiałów oraz optymalizacja ich zużycia, umożliwiająca oszczędności już na etapie planowania,
  • Wsparcie naszego biura technicznego przy opracowywaniu indywidualnych rozwiązań elementów konstrukcyjnych,
  • Montaż kompletnych elewacji wentylowanych według zasady „od projektu po realizację”,
  • Obsługę realizacji inwestycji (doradztwo techniczne, projektowanie, montaż wraz z dostawą materiałów),
  • Elastyczne podejście do prac realizowanych z materiałów własnych lub powierzonych.

Zapraszamy do współpracy.
Zespół ECOFASADA