Elewacje wentylowane – sztuka w prostocie!

Nowoczesna elewacja łączy w sobie doskonałe walory użytkowe i atrakcyjny wygląd – systemy elewacyjne muszą być trwałe i estetyczne. Niczym nie ograniczona fantazja projektanta pozwala tworzyć niepowtarzalne kompozycje architektoniczne. Pomagamy urzeczywistnić wizje, tworząc fasady wentylowane najwyższej jakości.

ECOFASADA to zespół specjalistów z praktyką nabytą podczas wieloletniej aktywności w branży. Służymy pomocą i doświadczeniem w realizacji oraz wykonawstwie fasad wentylowanych. Elewacje wentylowane nie mają przed nami żadnych tajemnic, co potwierdzają realizacje gotowych budynków z wykorzystaniem naszych produktów na produktach Equitone oraz Fundermax.

Oferujemy pomoc techniczną już na początkowym etapie projektu. Zapewniamy wsparcie w fazie tworzenia koncepcji projektowej, opracowanie dokumentacji technicznej oraz profesjonalny montaż i obsługę zlecenia. Począwszy od etapu projektu gwarantujemy dobór optymalnych rozwiązań technicznych i materiałów, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań i potrzeb naszego zleceniodawcy. Elewacja wentylowana jest dopasowana do potrzeb konkretnego klienta oraz budynku.

Jako dystrybutor podkonstrukcji jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej klasy systemową podkonstrukcję aluminiową wykonaną według europejskich standardów przy użyciu europejskich surowców. Produkty zostały pozytywnie zaopiniowane i posiadają rekomendację europejskich producentów okładzin elewacyjnych. Każda fasada wentylowana spełnia najwyższe normy i gwarantuje trwałość, wytrzymałość oraz proste utrzymanie w nienaruszonym stanie przez długi czas co potwierdza rekomendacja podkonstrukcji do płyt HPL typu Fundermax czy włókno-cement Equitone.

Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą:

  • projektowanie (dokumentacja techniczna wykonawcza i podwykonawcza, rysunki warsztatowe i montażowe, opracowanie i rozrysowanie charakterystycznych detali konstrukcyjnych elewacji),
  • dobór materiałów oraz optymalizacja ich zużycia, umożliwiająca oszczędności już na etapie planowania,
  • wsparcie naszego biura technicznego przy opracowywaniu indywidualnych rozwiązań elementów konstrukcyjnych,
  • montaż kompletnych elewacji wentylowanych według zasady „od projektu po realizację”,
  • obsługę realizacji inwestycji (doradztwo techniczne, projektowanie, montaż wraz z dostawą materiałów),
  • elastyczne podejście do prac realizowanych z materiałów własnych lub powierzonych.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół ECOFASADA